Značky, které prodáváme

 

Dětské oblečení se v Šijeme srdcem začalo šít již v roce 2012. Zakladatelka Adriana Bodrog nejdříve začínala v ložnici s hobby šicím strojem šít čepičky. Postupně přesunula výrobnu do bývalého JZD. Dnes se svým týmem šije špičkové funkční oblečení na profesionálních šicích strojích.

 

Petra Plemlová je původně učitelka v mateřské škole. A její podnikání vzniklo vlastně náhodou. Manželství jí moc nefungovalo a věděla, že se bude muset spoléhat sama na sebe. Nakoupila tedy látky a začala šít. Nejdříve pro svoje děti. Zbytky látek, které ji zbývaly, začala prodávat dál. Manžel však psychicky onemocněl a zničil byt, ve kterém byly všechny látky. Vlastně zbyly jenom malé kousky látek. Ty však dokázala Plemlová zužitkovat a začala šít moderní látkové pleny. Firma se opět dostala na nohy a začala šít i dětské oblečení, které má vychytávky, na které přišla během práce ve školce. Dnes zná značku UNUO většina maminek aktivních dětí. 

 

 

 Česká rodinná firma Crawler šije vysoce kvalitní a funkční oblečení z merino vlny té nejvyšší kvality. Klade důraz na kvalitní krejčovskou práci a výběru čistě přírodního materiálu, který se jen tak neopotřebuje. Crawler bojuje proti plýtvání oblečením a přírodními zdroji díky konceptu 3 velikostního rostoucího oblečení.

 

 

 

 

Třebíčská firma Trepon patří mezi nejstarší a nezkušenější výrobcům ponožkového zboží v České republice. Trepon vyrábí ponožky klasické, módní a barevné bavlněné, punčochy nebo dětské punčocháče.   

 

 

Nadšený horolezec Luděk Pravda toužil mít v 80. letech pořádnou výbavu na svoje výpravy do hor. V tehdejším Československu bylo však všeho nedostatek. A tak se učil šít na šlapacím stroji své sestry. Svůj první batoh, který si chtěl vzít do Julských Alp, si ušil z plachet ze stánků, plachtovin, kterým byl zakrytý stavební materiál. Po zkušenostech z výpravy svůj batoh rozpáral a přešil. To už se na něj začali obracet kamarádi, aby jim ušil podobný. V roce 1997 tak založil firmu Boll. Dnes společnost vyrábí přes 50 typů produktů, od batůžků pro děti, po školní batohy, batohy do města i na náročnou turistiku, spacáky a další doplňky. Od začátku ale výroba splňuje přísná kritéria v oblasti funkčnosti, ergonomie a spolehlivosti.

 

 

Výstřižek

Funkční termoprádlo Sensor se od začátku vyrábí v Bystřici pod Hostýnem. Sám majitel, Milan Jurka, říká, že jeho příběh by se dal označit jako "Bláznům přeje štěstí". Nejdříve snil o termoprádle, co by neškrábalo a za pár hodin nesmrdělo. Následně se ozval americké firmě DuPont, která vyráběla funkční vlákno, které bylo příjemné jako bavlna. Dostal kontakt na pletárnu, a tak poptal prvních 100 metrů látky. Z ní ušil 70 triček. Ty prošly během let inovacemi.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení